Головна » 2012 » Листопад » 18 » Новий вигляд хірургічного відділення
13:36
Новий вигляд хірургічного відділення

Сьогодні, окрім здобуття нових та удосконалення своїх професійних навиків, а також корегування роботи всіх лікарів та медсестер відділення, завідуючий хірургії Лагошняк Володимир Ярославович намагається зробити все щоб умови праці своїх колег були  кращими ніж вони є. Тому що умови роботи медперсоналу безпосередньо впливають на якість та комфорт перебування у відділенні наших паціентів.Зараз, коли розвитку охорони здоров’я, введеням інновацій, захисту медиків та пацієнтів,а також організацією нормальних умов праці й надання кваліфікованої допомоги пацієнтам надається далеко не приорітетне місце  в нашій країні,за всі вище згадані умови мусять турбуватися самі медичні працівники.

Саме завдяки ініціативності завідуючого  хірургічним відділенням Володимира Лагошняка та сприяння і підтримки депутата обласної ради А. Кота, місцевих підприємців за останній час вдалося до невпізнання змінити обличчя одного з найважливіших відділень Жидачівської ЦРЛ. Взяти хоча б оновлені палати для хворих, є  простора і світла їдальня, чисті і охайні туалети.Важливу роль відіграє також капітальний ремонт двох перев'язочних (чистої та гнійної),де проводяться всі перев'язки і малі хірургічні втручання. Та найголовніше досягнення нашого відділення – це новенька операційна, до ремонту якої були задіяні всі сили.

 Гордістю медиків цього відділення є й нещодавно придбана за кошти бюджету, за сприяння керівництва Жидачівської РДА та знову ж таки за спонсорську допомогу А.Кота  надсучасна лапароскопічна стійка з двома моніторами і набором необхідних інструментів,асортимент яких можна з часом розширювати. Завдяки цьому медичному устаткуванню можна проводити будь-які оперативні втручання майже без розрізів.Устаткування готове до роботи і вже проведені перші операції лікарем-хірургом  Володимиром Омеляновичем Олексовським з доцентом кафедри хірургії Львівської обласної лікарні, та участю всіх хірургів нашого відділення.

Проведення таких опрацій це великий крок у майбутнє.

 Справді, за останній час відділення хірургії змінилося і стало більш схожим на те, що ми називаємо сучасною медициною.  Незважаючи на певні матеріальні та технічні труднощі, колектив хірургічного відділення працює злагоджено та дружно, адже щоб допомагати хворим потрібно багато енергії,витримки,доброти і терпіння. Приорітетом нашої роботи є комфорт пацієнтів, їх психологічна підтримка, чітке та точне виконання лікарських призначень,підготовка  та проведення обстежень. Медичні сестри відділення проводять з хворими лекції про здоровий спосіб життя, правильне харчувння , відмову від шкідливих звичок, а також психологічно підготовлюють їх до оперативних втручань та обстежень. 

Робота персоналу відділення спрямована для найшвидшого видужання паціентів!

Категорія: Робота хірургічного відділення | Переглядів: 833 | Додав: bogdano4ka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: