Головна » 2013 » Березень » 31 » Подяка медикам Жидачева
15:57
Подяка медикам Жидачева

"Майстер - клас пройшов на найвищому рівні, всі медичні  служби

спрацювали чітко та професійно, справилися з поставленими завданнями на відмінно!"

23 березня, в рамках міжнародної конференції провідних європейських та українських хірургів в місті Жидачеві, в центральній районній лікарні відбулася непересічна подія -

 майстер клас на тему "Мініінвазійні технології в сучасній хірургії, оперативне лікування різноманітних видів кил" . Учасниками стали світила європейської медицини, провідні хірурги нашої держави. Вже після зустрічі та проведених операцій, спілкуючись з гостями, наші лікарі були приємно здивовані позитивними враженнями колег.

 Про враження говорить завідуючий хірургічного відділення  Лагошняк Володимир Ярославович:

 " Спочатку ми переживали на рахунок мовного барєру, адже в процесі операції використовується багато  медичнх термінів. Робота в кожній лікарні має свою специфіку, не говорячи вже про міждержавний рівень,та наші колеги з Польщі настільки відкриті та позитивні люди що в роботі не виникло ніяких нюансів, працювалося легко та невимушено. Оскільки наші хірурги оперували разом з герніологами з Польщі та Києва,  їхні враження теж підтверджують позитивну  атмосферу  в операційних та хірургічному відділенні.

 Тому, особисто,  хочу подякувати всім хто сприяв проведенню такого заходу та брав у ньому участь: лікарям , медсестричкам і  санітарочкам. Особлива подяка всім працівникам хірургічного відділення: Володимиру Омеляновичу  Олексовському за проведення онлайн трансляції з операційних та  забезпечення технічної бази заходу, заступнику головного лікаря з медсестринства Данилейко Галині Дмитрівні, головній медсестрі лікарні   Тетяні Григорівні, старшій медсестрі хірургії  Шальвірі М.Й., палатним,  маніпуляційним та перевязочним медсестричкам та санітарочкам, сестрі-господині і тим, хто вийшов на роботу у вихідний день, щоб допомогти організувати таку подію. Всі учасники делегації були вражені привітністю та  гостинністю нашого колективу!"

"Майстер - клас пройшов на найвищому рівні і така співпраця  для нас великий плюс і крок вперед. Все було злагоджено і продумано до дрібниць. Хірургічна , операційна  та анестезіологічна служби спрацювали чітко та професійно, всі справилися з поставленими завданнями на відмінно , за що їм окрема подяка", - каже заступник головного лікаря з медичної частини Левко Людмила Володимирівна.

 Також до медиків та учасників майстер класу звертається Головний лікар Жидачівської ЦРЛ Довбняк Федір Мартинович:

 " Проведеня такого роду акції ї велика честь та відповідальність для нашої лікарні. Найважливішим етапом  розвитку та покращення  надання медичної допомоги людям є  вдосконалення  медицини до рівня кращих світових стандартів, залучення провідних світових медиків, проведення ними практичних майстер класів для українських лікарів та сприяння підвищенню кваліфікації медичного персоналу шляхом проведення спеціалізованих навчань. Ми зробили в цьому напрямку вже багато кроків але цей, мабуть, найвагоміший та найрезонасніший. Сподіваюся що проведення майстер класів стане для лікарні гарною традицією!

 Хочу особисто подякувати завідуючому хірургічним відділенням Лагошняку Володимиру Ярославовичу, за його невтомну роботу на ниві медицини і всі  зусилля для проведення майстер - класу.Під його чітким керівництвом працює  дружній та професійний  колектив, було зроблено багато організаційної роботи.Тут працюють  люди, які не тільки  люблять свою роботу та переймаються проблемами медицини але й намагаються зробити все, від них залежне, щоб покращити якість  надання медичних послуг та перебування пацієнтів в відділенні.Щира подяка хірургам, особливо Олексовському В. О.,  всім медсестрам та санітарочкам.

 Також висловлюю подяку завідуючому  відділенням анестезології та реанімації Стецишину Олексію Михайловичу за чудово організований колектив, операційну службу,  лікарів, медсестер та санітарочок що брали участь в операціях та проявили себе як професіонали та кваліфіковані медики.

 Ви всі  виправдали відповідальність покладену на вас таким заходом, гідно представили нашу лікарню та започаткували співпрацю, що, сподіваюся переросте  у постійну!

Бажаю вам усім наснаги

та удачі в подальшій роботі !"                        

                                                           

 Категорія: Робота хірургічного відділення | Переглядів: 2561 | Додав: bogdano4ka | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 4
4  
Volodumur Omelyanovu4 - velukuu molodec' , tak trumatu!

3  
Справді, за останній час відділення хірургії змінилося і стало більш схожим на те, що ми називаємо сучасною медициною.

2  
Дуже приємно знати що в нашій Жидачівській лікарні відбуваються такі масштабні події! Давайте так щоб не останній раз !!!

1  
Так тримати, не зупинятись на досягнутому!!!

Ім`я *:
Email *:
Код *: