Головна » 2013 » Березень » 31 » Благодійний фонд" Я не один!"
22:24
Благодійний фонд" Я не один!"
             « Я не один!» - протягни дитині руку допомоги!                                                                                   

   Благодійний фо
нд « Я не один» - сучасний і динамічнй фонд який об’єднує професіоналів та створює умови для доступної, високотехнологічної медичної допомоги дітям в Україні.

Завдяки діяльності керівників українські лікарі мають можливість отримувати сучасні знання, вдосконалювати свої навички та освоювати нові техніки; реалізовує соціально медичні проекти та залучає нових партнерів для розвитку медицини в Україні.
Фонд «Я не Один» здійснює свою діяльність у двох основних напрямках:
- медична допомога дітям;
- організація та сприяння проведенню у державних дитячих установах Львівського регіону операцій (більшість з яких не проводилось в Україні раніше) у дітей зі складними вадами розвитку;
- вдосконалення української медицини до рівня кращих світових стандартів;
- залучення кращих світових медичних фахівців для проведення практичних майстер класів для українських лікарів та сприяння підвищенню кваліфікації медичного персоналу шляхом проведення спеціалізованих навчань;
- організація та проведення Телемедичних навчань із он-лайн трансляціями оперативних втручань для хірургів та курсантів в Україні;
- ремонт лікарняних палат та реанімаційних приміщень;
- закупівля сучасного медичного обладнання для українських лікарень;

Будь-яка людина може спробувати допомогти дітям які не мають не тільки коштів на лікування але їм не вистачає тепла та любові мами і тата. Можливо саме ваша допомога буде вирішальною для когось із них! Кожен може долучитися і допомогти, особливов час Великого Посту.( Контакти  наведені в кінці матеріалу ) 

Історія фонду:

Весною 2008 року в рамках Львівського тижня моди було реалізовано перший проект. Кожен дизайнер, котрий брав участь у показах, безкоштовно надав одну річ із своєї колекції. Згодом у палаці Потоцьких в місті Львові було організовано благодійний аукціон, лотами на якому стали одяг, взуття та аксесуари відомих українських та зарубіжних дизайнерів. За зібрані кошти було придбано 2 інфузомати для лікування важкохворих дітей з онкологічною патологією у Львівській обласній дитячій спеціалізованій лікарні на вулиці Дністровській. (Інфузомат - це контрольований електронікою інфузійний насос для інтенсивної терапії та анестезії). Окрім того, за зібрані кошти було закуплено необхідні ліки. 
Серія таких проектів стала поштовхом до створення благодійного фонду «Я не один». Діяльність фонду та стратегія його роботи має на меті не лише точкову допомогу українським лікарням та хворим дітям, а системний розвиток медичного персоналу та cтворення умов для надання ефективної медичної допомоги дитячому населенню в Україні. Відтоді до кожного наступного проекту активно долучалось все більше людей, які прагнуть допомагати дітям, адже діти – це наше майбутнє, але водночас вони найбільш незахищені. Тому їм дуже потрібна допомога дорослих, які ще пам’ятають, що люди здатні творити дива!
Часто ми чуємо по радіо чи бачимо по телебаченню, що ту чи іншу дитину із важким захворюванням було успішно прооперовано в одній із Західноєвропейських країн чи Америці. Зазвичай ці операції дуже дорогі, тому дозволити їх собі можуть одиниці. Лише малий відсоток тих дітей, хто потребує допомоги, бореться за життя тут, в Україні. Ми ж прагнемо, щоб українці отримували якісні медичні послуги від місцевих спеціалістів без необхідності виїзду за кордон. Для цього фонд систематично проводить практичні майстер- класи за участі кращих медичних фахівців з усього світу для українських лікарів. Це дає можливість нашим спеціалістам вчитись новим технікам, щоб згодом використовувати їх у своїй роботі в Україні. Для цього фонд «Я не один» також сприяє закупівлі нового сучасного обладнання для українських лікарень. Кожен такий майстер-клас – це успішно проведені операції десяткам українських дітей тут, в Україні. Здебільшого - це діти із найбільш соціально незахищених сімей або сироти. Вартість кожної такої операції за кордоном десятки тисяч доларів. Завдяки ж роботі фонду, дітям в Україні ці операції проводяться безкоштовно.
За порівняно короткий час від дня свого заснування, нам вдалось реалізувати вже низку великих медичних проектів, в рамках яких, застосовуючи передові світові практики, кільком десяткам дітей успішно проведено оперативні втручання в Україні під наглядом кращих європейських та американських фахівців.
Реалізовано також низку менш масштабних проектів, зокрема проведено ремонти в реанімаційних відділеннях та лікарняних палатах, закуповується сучасне медичне обладнання для лікарень. Фонд «Я не один» вже створив собі добре ім’я не лише в Україні, але й закордоном. Партнерами фонду є група провідних європейський хірургів зі світовим ім’ям. Зараз вони приїжджають в Україну та навчають українських лікарів. Комплекс цих факторів дає нам сили і натхнення не зупинятись на досягнутому та завдяки Вашій підтримці реалізовувати нові та більш масштабні проекти.
 

  Благодійн акція у  Львові, Добротворі та Бурштині!

Маленькі жителі Львова, Добротвора та Бурштина отримали шанс на одужання – їм надавали лікування українські лікарі, яких консультували кращі іноземні фахівці. Також вони з допомогою Телемедичного обладнання консультують і інших українських лікарів щодо проведення складних операцій. Такий шанс – результат реалізації проекту фонду «Я не один» за грантової підтримки Програми соціального партнерства енергетичної компанії ДТЕК.

Було сформовано робочу групу лікарів – експертів у складі 6-ти осіб в 5-ти медичних галузях реалізації проекту: кардіологія, офтальмологія, травматологія, дитяча хірургія, отоларингологія. За результатами проведення засідання загальних зборів членів благодійного фонду «Я не один» були затверджені кандидатури наступних осіб, для роботи в складі робочої групи лікарів експертів щодо реалізації заходів в рамках проекту:

1 Дворакевич Андрій Орестович - дитячий хірург вищої категорії, спеціаліст з ендоскопічної хірургії

2 Кузьо Златослава Тарасівна – дитячий ортопед травматолог, завідуюча ортопедичним відділенням в ЛОДКЛ «ОХМАДИТ»

3 Юрочко Федір Богданович – дитячий отоларинголог Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ», головний дитячий отоларинголог ГУОЗ ЛОДА

4 Патер Андріана Ярославівна – головний дитячий офтальмолог Львівської області

5 Телішевська Марта Юріївна - перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «дитяча кардіологія, лікар УЗД

6 Андрієвська Оксана Богданівна – дитячий невропатолог, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ»


1.2Проведено організаційні роботи з проведення обстежень дитячого населення у місті Львові, Бурштині та Добротворі та складено і затверджено план-графік проведення обстежень:

Львів – 12 вересня 2012 року на базі дитячого дошкільного будинку №1 в місті Львові та Родинного дому Покрова (сиротинці).

Бурштин – 19 вересня 2012 року на базі Бурштинської міської лікарні

Добротвір – 29 вересня 2012 року на базі Добротвірської лікарні

Лікарями у Добротворі та Бурштині складено списки пацієнтів на обстеження у кожній з 5-ти галузей реалізації проекту. Проведено інформаційну кампанію серед населення про огляди дитячого населення обласними спеціалістами.


Проведено спеціалізовані огляди у Львові, 12 вересня 2012 року:

Обстеження дітей проводилось на базі двох притулків: Родинний дім Покрова та дитячий дошкільний будинок №1 у місті Львові.

Кількість дітей котрих було обстежено:

•37 дітей – Родинний дім Покрова

•55 дітей - Дитячий дошкільний будинок №1

У Львові лікарями було проведено обстеження 92-ох дітей. Кожна дитина пройшла огляд усіх 6-ти спеціалістів. Всі діти є представниками найбільш соціально не захищених прошарків: діти сироти, діти батьки котрих позбавлені батьківських прав, діти на пів сироти та ті, що перебувають під опікою.

Проведення спеціалізованого медичного огляду у Бурштині, 19 вересня 2012 року

Обстеження у Бурштині обласні спеціалісти проводили спільно з місцевими лікарями котрі працюють у кожній із 5-ти галузей реалізації проекту. Попередньо лікарі на місцях склали списки дітей котрі перебувають на обліку, а також була проведена інформаційна кампанія у місті (оголошення, інформаційні повідомлення), що на базі міської лікарні відбудеться комплексний огляд неповнолітнього населення в рамках соціального проекту, що фінансується енергетичною компанією ДТЕК. Завдяки попередній підготовці лікарів на місцях та інформаційній компанії вдалось провести обстеження наступній кількості дітей:•Обстеження ЛОР – 39 дітей

•Обстеження хірург – 12 дітей

•Обстеження невропатолог – 22 дітей

•Обстеження офтальмолог – 20 дітей

•Обстеження ортопед-травматолог – 20 дітей

•Обстеження кардіолог – 19 дітей

У місті Бурштин лікарями було проведено обстеження 132-ох дітей.

Проведення спеціалізованого медичного огляду у селищі Добротвір, 29 вересня 2012 року

Обстеження у Добротворі обласні спеціалісти проводили спільно з місцевими лікарями котрі працюють у цих галузях, у кожній із 6-ти галузей реалізації проекту. Додатково на прохання головного лікаря Добротвірської лікарні до обстеження було залучено двох дитячих стоматологів, котрі здійснювали огляд дитячого населення. Попередньо лікарі на місцях склали списки дітей котрі перебувають на обліку, а також була проведена інформаційна кампанія у місті (оголошення, інформаційні повідомлення), що на базі міської лікарні відбудеться комплексний огляд неповнолітнього населення в рамках проекту. Завдяки попередній підготовці лікарів на місцях та інформаційній компанії вдалось провести обстеження наступній кількості дітей:

•Обстеження ЛОР – 43 дитини

•Обстеження хірург – 14 дітей

•Обстеження невропатолог – 36 дітей

•Обстеження офтальмолог – 32 дітей

•Обстеження ортопед-травматолог – 36 дітей

•Обстеження кардіолог – 33 дітей

У селищі Добротвір лікарями було проведено обстеження 194-ох дітей.

Загалом у Львові, Добротворі та Бурштині було здійснено 418 обстежень дітей. Огляди у Львові були направлені на обстеження дітей із найбільш соціально незахищених груп населення - сироти.

Обстеження обласних спеціалістів в рамках проекту, у кожній із 6-ти галузей у Добротворі та Бурштині було доступне для всіх мешканців. Особливістю обстеження, зокрема за напрямком кардіологія було, те, що лікар мав із собою сучасний переносний апарат для здійснення ехо кардіограми серця у дітей, тому діти котрі проходили огляд кардіолога відразу отримали можливість зробити ехо кардіограму серця, за потреби.
Як зазначалося вище, до операцій та лікування було залучено з консультативною метою такі іноземні фахівці:
Даріуш Патковськи – професор, завідувач клініки дитячої хірургії та урології в місті Вроцлав (Польща).
Доктор Ендрю Фішман – один із провідних ото хірургів США, почесний професор університету Ніколая Коперніка (Польща)
Юзеф Мєжвінський – один із провідних отоларингологів і отохірургів Польщі, доктор медичних наук, професор. Керівник клініки дитячої отоларингології у Польщі.
4.Корольков Олександр Іванович - завідувач науково-організаційним відділом Інституту патології хребта та суглобів імені професора М.І.Сітенка Академії медичних наук України, є одним з провідних вітчизняних фахівців - спеціалістів у дитячій ортопедії та травматології.
Зовнішніх експертів залучено в якості консультантів найбільш складних випадків, а також проведення навчань для українських колег.

Надано спеціалізована медичну допомога неповнолітньому населенню на території реалізації проекту із переліку дітей котрих було обстежено під час реалізації 2-го етапу проекту,в напрямку  дитяча хірургія : лікарем Дворакевичем Андрєм Орестовичем було зроблено операції 12-ом дітям.

Напрямок Ортопедія та травматологія:
Лікар – Кузьо Златослава Тарасівна, ортопед-травматолог. Проведено 7 операцій дітям. Надано лікування 3-ом дітям.

Невропатолог:
Лікар – Андрієвська Оксана Богданівна, лікар невропатолог. Надана допомога та медичне консультування 37 пацієнтам.

Результат: 37 дітей пройшли комп’ютерну діагностику мозку в спеціалізованому медичному центрі в місті Львові. 14 пацієнтів з Бурштина, 9 пацієнтів з Добротвору, 14 пацієнтів зі Львова. За результатами діагностики лікар невропатолог – Оксана Андірєвська, котра проводила огляд пацієнтів в рамках проекту провела додаткові до обстеження пацієнтів та назначила лікування.

Отоларингологія
Лікар – Юрочко Федір Богданович, ото хірург, дитячий ЛОР.
Проведено 15 операцій: 10 аденотомій та 3 септопластики.
Проведено операції 2-ом дітям на вушній барабанній перетинці (ото пластика). В якості консультантів до проведення операції було залучено 2-ох зовнішніх фахівців, ото хірургів – доктор Ендрю Фішман та доктор Юзеф Межвінські.

Офтальмологія
Лікар – Патер Андріана Ярославівна, офтальмолог
Проведено стаціонарне лікування 5-ти дітей. Для 6-ти дітей було здійснено додаткове дообстеження та призначено лікування.

Долучайтеся, допоможемо діткам  разом!

Контакти
В приміщенні СК «Здорово»
Адреса
вул. Вітовського 29 79011, Львів, Україна
Телефон
(032) 238-83-26 (067) 374-60-15
Факс
(032) 261-05-83
Email
volunteer@yaneodyn.org.ua
Банківськи реквізити

Благодійній фонд "Я не один"
АТ «Укрексімбанк»

Номер рахунку
26006000090209
МФО
325718
ЄДРПОУ
09805171
  

Матеріал взято з офіцйного сайту фонду www.yaneodyn.org.ua/

Категорія: Робота хірургічного відділення | Переглядів: 6068 | Додав: bogdano4ka | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 7
7 &Marianna Oleskiv &&  
Діти - квіти нашого життя, вони повинні рости здорові і щасливі, а ті люди що допомагають їм - нехай їх оберігає Господь!

6 Оксана Малик  
Бачити щасливі оченята здорової дитини, що може бути важливішим?

5 bogdano4ka  
Чудово, коли можеш допомогти дітям, це благородна справа. Керівник фонду відповідальна і щира людина, Дворакевич Андрій Орестович і його колеги допомогли вже багатьом діткам стати здоровими! Вони всі дійсно переймаються долями маленьких сиріт і роблять для них все що можливо! Детальніше про діяльність фонду  читайте скоро в наших статтях.

4 Тарас Гуменчук  
Як можна допомогти??? Хочу бути впевненим що переказані кощти дійсно допоможуть діткам!

3 Іруська  
Я теж підтримую!!! Ми не повинні забувати про таких діток!

2 Максим Тетерів  
Люди що керують цим фондом роблять велику і добру справу, думаю що то є щастям мати змогу комусь допомогти, не залишаймося осторонь!!!

1 Андрій  
Що може бути благородніше за допомогу маленьким діткам, особливо в час Великого посту!

Ім`я *:
Email *:
Код *: